FINAL-GIF-LOGO-BIG.gif

להגביר את השקט

כלים להתמודדות עם מתח וחרדה

logo.png

אם הראש רץ ברצף מסחרר של מחשבות שליליות, הלחץ מעיב על מערכות היחסים שלכם, משבש את התפקוד היומיומי ופוגע בספונטניות ובהנאה

 כנראה שגם אתם מתמודדים עם מתח נפשי.
"להגביר את השקט" היא ערכה לעבודה עצמית המעניקה כלים לשימוש

יומיומי שיאפשרו לכם להעצים בחייכם שקט ורווחה.

 
 

מה זה אומר

להגביר את השקט?

 

למה אנחנו

כל כך לחוצים?

לחץ נפשי, מתח וחרדה מוגדרים כאחת המגפות השקטות של החיים המודרניים. אנחנו חיים בקצב מסחרר, חשופים לגודש של מידע ורצים בין המון משימות ויעדים.

למעשה, מתח הוא אנרגיה הלכודה בראש. המתח מייצר עומס עצום על המוח ועל המחשבה, כיוון שהוא גורם לתנועה במעגל סגור. מצב זה מוביל למצוקה רגשית, לדיכוי המערכת החיסונית ולחולשה נפשית וגופנית. זוהי חוויה לא פשוטה, מתמשכת ומטרידה, שיכולה להוביל אף להתקפי חרדה.

head 3.png
 
 

לחץ הוא הגורם מספר אחת למחלות בעולם

כאבי ראש ומגרנות

מתח בשרירים וכאבים בגוף

עייפות כרונית ובעיות שינה

מערכת חיסונית מוחלשת

בעיות בפריון ובתפקוד המיני

חוסר ריכוז ושיבוש קבלת החלטות

במצבים מתמשכים לחץ עלול לגרום למחלות כרוניות

במצבי לחץ הגוף מפריש כמויות גדולות של אדרנלין וקורטיזול, המיועדים לתמוך אותנו בעת סכנה וגורמים לנו לתפקד בערנות וביעילות. כיוון שלא בכל רגע אנחנו במצב אמיתי של הישרדות, הנוכחות הקבועה של אדרנלין וקורטיזול גורמת להתשה של בלוטת יותרת הכליה ולנזק גופני.

אפשר לחיות ללא מתח.

אפשר לחוות הקלה ושקט נפשי.

אפשר לשחרר את העומס.

 
 
LOLO.jpg

היי,

אני לוהאריה

ב-15 השנה האחרונות ליוויתי אנשים בתהליכי ריפוי וצמיחה אישית. פגשתי התמודדויות עם אתגרים, עם מצבים משפחתיים מורכבים, קשיים כלכליים, מחלות פיזיות וקשיים נפשיים - לצד תהליכים של העצמה וחיבור למסלול של מימוש מועצם.

במשך השנים יצרתי שיטות יעילות ועמוקות, שחוללו ריפוי יסודי באלפי אנשים. כיום, הסגל שהכשרתי ואני, מלמדים ומכשירים בשיטות אלו מאות תלמידים.

הערכה שלפניכם מתבססת על חלק מהטכניקות אותן פיתחתי. בבסיס הערכה עומדת ההבנה, כי כל אתגר בחיים מורכב מארבעה רכיבי יסוד: הרצון, המחשבה, הרגשות והמעשים. כשאתם יודעים לאזן את ארבעת הרכיבים הללו, ניתן בבהירות לצלוח אתגרים, קשיים ומצוקות, ולהתייצב במקום מאוזן והרמוני.

 

מה בערכה?

איך זה עובד?

hand present.png

זה בתשלום?
לא, זה בחינם. נשאר רק לרצות ולמלא כתובת מייל ויוצאים למסע.

hand time.png

מה זה דורש? 
לפנות בכל יום, במשך שישה ימים, עד 10 דקות של
 שקט, בהן אתם יכולים להקשיב להפעלות.

hand mail.png

בששת הימים הקרובים, תקבלו ממני במייל הפעלה שתוביל אתכם שלב אחר שלב בתוך תהליך שיצרתי עבורכם. בנוסף, אצרף לכם טיפ, הכוונה או המלצות יישומיות. את ההפעלה תוכלו לשמוע דרך המחשב או הטלפון הנייד. 

hand audio.png

הערכה כוללת שש הקלטות

שמע להן אני קוראת הפעלות

הקלטות השמע מובילות ברצף מדיטטבי, משפיעות על תת-המודע, עוזרות לשחרר הרגלים וליצור הבנות חדשות. כל זה במסע חווייתי המלווה במוסיקה מקורית.

 
image 2.png

האם אפשר להשתנות בשישה ימים?

כן, שינוי אפשר ליצור בכל רגע ובכל מקום, כל מה שנחוץ זה רצון והתמדה.

הערכה כמובן אינה מתיימרת ליצור פתרון קסמים, שתוך שישה ימים יעלים מחייכם מתח וחרדה כלא היו, אך היא בהחלט תעזור לכם לשנות דפוסים והרגלים, תעניק לכם ארגז כלים איתו תוכלו לעבוד מעתה ואילך ותמשיך להעצים בתוככם את ההישגים שיצרתם.

 

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע בן שישה ימים, בו אלווה אתכם בתהליך יומיומי, ייחודי ועוצמתי, שיסייע לכם לשחרר את המתח שמלווה את חייכם, יבנה בכם שקט פנימי ויציב, והכי חשוב – ייתן לכם כלי עבודה, שיישארו איתכם לתמיד.

מצטרפים אלי? בואו נצא לדרך!

 
 

יכולה להגיד בוודאות שאני מרגישה שינוי בתוכי ובהתנהלות שלי. יש המון שקט מחשבתי! הייתי רגילה "להתערבב" עם המחשבות, מה שיצר תחושת מתח בגוף ועכשיו אני מצליחה להתבונן, לשים גבול ולהישאר באיזון. יותר קל לי ואני מספיק בטוחה בעצמי, זה מרגיש נפלא.

שירן רז

 

שאלות ותשובות

ניסיתי כבר כל מיני דברים בסגנון, למה שדווקא הערכה הזו תעזור לי?

איך לגרום לתהליך להצליח?

מה זה אומר לתכנת את הנפש?